SARGOLD, piyasada 1987’den bu yana bulunmaktadır. Yılların verdiği tecrübe ile 22 ayar bilezik üretiminde, 14 ayar altın alyans ve 22 ayar altın alyans üretiminde uzmanlaşmıştır. Türkiye’nin bir çok ilindeki kuyumcular SARGOLD’un ürettiği 22 ayar altın bilezik, fantezi altın bilezik, cnc işlemeli altın bilezik ve altın alyans ürünlerini müşterileri ile buluşturmaktadırlar. SARGOLD, üretim esnasında bir çok standarta hatta standart üstü kavramlara uymaktadır.

Üretimde bizim için olmazsa olmaz bazı hususlar şu şekildedir:

Tüm bunların neticesinde SARGOLD’un üretmiş olduğu 22 ayar bilezik, 22 ayar ve 14 ayar alyans kullanıcısında asla alerji yapmaz. Tam olarak belirtildiği ayardadır (hatta bazen altın oranı daha yüksektir). Eskiden beri sorunlu olan kilitli ürünler tarafımızdan yapılan ar-ge neticesinde; kilit mekanizmaları iyileştirilmiş, pense gibi bir aletle sıkıştırılmasına gerek kalmamış, kullanıcısının kolundan kendiliğinden düşmesi engellenmiştir. SARGOLD piyasada bulunan anonim kilit çeşitlerini geliştirdiği gibi kendisi de yeni kilit çeşitleri icat etmiştir.

14 Ayar alyanslarda ise rekabet avantajı yaratacak ürünler üretmektedir. Mevcut piyasa sisteminde ürün gramajı az, içi ve dışı bombeli, ezilmeyen, içe doğru göçmeyen altın alyans modelleri üretmektedir.

SARGOLD bazı ulusal markaların çözüm ortağıdır. Ulusal birçok firma SARGOLD’un kalitesine ve teknolojisine güvenerek kuyumcu vitrinlerinde / online satış sitelerinde sundukları mamülleri ürettirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir